Genç ailesinin mutlu günü

15 Eylül 2013 Pazar 00:00

Sarıyer Belediyesi'nin CHP'li Başkanı Şükrü Genç’in kızı Gülnazar Genç, Korupark’ta düzenlenen mütevazı bir düğünle evlendi.

Genç ailesinin mutlu günü
banner415
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da nikah şahidi olarak katıldığı törende birçok önemli isim de bulundu.

Çifte mutluluklar dileyen Kılıçdaroğlu, çocuklarının Atatürkçü, laik, sosyal ve çağdaş olmalarının en büyük arzusu olduğunu belirterek, “Baktım imza sırasında damat ayaklarını çekti. Ama istediğin kadar çek. Hiç bir sonuç doğurmaz. Çünkü Temel’e sormuşlar, ‘Nerelisin?’ diye, ‘Valla henüz evlenmedim.’ demiş. Cüzdanı gelin hanıma teslim ediyorum. Evin gerçek sahibi odur. Yuvayı dişi kuş yapar. Babanın heyecanını da anlıyorum. Bizler de heyecanlıyız. Mutlu olun. Güzel yaşayın. Bir ömür boyu mutluluğunuz devam etsin” dedi.

Ardından Kılıçdaroğlu evlilik cüzdanını Gülnazar Genç'e takdim ederken, çift de barışın sembolü olan beyaz güvercinleri azad etti.

Belediye Başkanı Şükrü Genç’in, nikah töreni başlamadan önce yaptığı konuşmada heyecanı konuklara yansıdı. Genç, “Ben nikahlar kıyarken hiç heyecanlanmıyordum, çok mutlu oluyordum. Ama bugün bir baba olarak ayrı bir heyecan içerisindeyim. Biraz burukluk var ama o burukluk daha büyük bir sevince yol açacaktır” dedi.

CHP Milletvekillerinin yanı sıra CHP İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, İlçe Başkanı Mehmet Deniz, CHP Meclis Üyeleri, CHP Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı Dr. Cengiz Alp, AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir, AK Parti Meclis Üyeleri Halilcan Arıkan, Yakup Güngör Mutlu, Fuat Bay, Cemil Özbalta, MHP İlçe Başkanı Erdal Çoban, Meclis Üyeleri Osman Güloğlu, Abdullah Akkuş da törene katılanlar arasındaydı.

AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir ve beraberindeki grup ise törene Kemal Kılıçdaroğlu’nun ayrılmasından sonra katıldı.

Ayrıca düğün töreninde herhangi bir aksaklık yaşanmaması için Sarıyer Belediyesi zabıtaları da görevlendirildi. Zabıta Müdürü Semra Kartal tarafından Bahçeköy yolu girişine resmi kıyafetli zabıtalar yerleştirilerek misafirlerin doğru yönlendirilmesi sağlandı.
Toplumsalses /Ali Avcu
banner416

Yorum Gönder

@name x